Брестський марафон 2014

14 червня 2014 року відбувся Брестський марафон (м. Брест, Білорусь).

Участь прийняли спортсмени з Білорусії, Росії та України.

Спортсмени SAM Roller Club були представлені у складі шести спортсменів на чолі з наставником команди Кокшаровим Миколою Михайловичем.

Темні хмари під час реєстрації не завадили святу відбутися. Спортсмени та любителі роликового спорту мали змогу подолати дистанції згідно своїх вікових категорій.

Серед дівчаток категорії 7-11 років першими подолали свої два кілометри Катерина Білозерська та Олександра Євтухова. І завоювали золото та срібло відповідно.

Серед дівчаток категорії 12-15 років Вікторія Коваленко здобула перемогу на п’яти кілометрах. Вигравши у другого місця майже хвилину.

Серед жінок категорії Рейс друге місце посіла Єлизавета Білозерська. У напруженій боротьбі на фініші Єлизавета програла всього секунду Марині Зуєвій (представниці Білорусії). Зауважимо, що в свої п’ятнадцять років це другий марафон Лізи. Тож бажаємо їй подальших успіхів на спортивній арені.

Серед чоловіків категорії Рейс п’яте місце посів Олексій Радіч та восьме Ігор Щепілов.

Вітаємо спортсменів та їх наставників. Бажаємо подальших перемог.