cup-of-ukraine-shostka-2014

Шостка. ІІ етап Кубку України та Турнір пам’яті Ганни Свєтненко та Катерини Малишенко

20 вересня 2014 року відбувся ІІ етап Кубку України та Турнір пам’яті Ганни Свєтненко та Катерини Малишенко з роликового спорту у місті Шостка.

Гарна сонячна погода та дружня атмосфера зустріла нашу команду, SAM Racing Team Roller Club була представлена майже у всіх вікових категоріях.

У загальному заліку серед чоловіків:

Олександр Симоненко посів перше місце та в своїй віковій категорії також перше;
Павло Андрєєв посів друге місце та перше у своїй віковій категорії;
Олексій Радіч посів третє місце та друге у своїй віковій категорії;
Ігор Щепілов посів третє місце у своїй віковій категорії.
Василь Васильєв посів друге місце у своїй віковій категорії;

У загальному заліку серед жінок:

Анна Музика посіла перше місце та в своїй віковій категорії також перше;
Єлизавета Білозерська посіла друге місце та перше у своїй віковій категорії;
Вікторія Коваленко посіла третє місце та друге у своїй віковій категорії.

Серед хлопчиків категорії Діти А:
Ілля Алексєєнко посів четверте місце.

Серед дівчаток категорії Діти В:
Катерина Білозерська зайняла перше місце.

Серед дівчаток категорії Діти С:
Олександра Євтухова у напруженій боротьбі, на фініші, випередила навіть хлопців зі своєї вікової категорії та посіла своє перше місце.

Серед хлопчиків категорії Діти С:
Олександр Кржечевський посів четверте місце. Досадне падіння на фінішних метрах не дало змоги Сашку зайняти третю сходинку.

Вітаємо переможців та призерів. Бажаємо подальших перемог у сходжені до п’єдесталу.

Висловлюємо свою подяку Сумській федерації роликового спорту всіх видів та напрямків під егідою Української федерації роликового спорту та Мінмолодьспорту за підтримки ВГО «Ніхто крім нас» за проведення заходу та розвиток роликового спорту у Сумській області.