dijon-2016

Діжон. Eтап Кубку світу зі швидкісному бігу на роликових ковзанах.

12 червня 2016 року у французькому місті Діжон відбувся етап Кубку світу зі швидкісному бігу на роликових ковзанах.
Цього року вперше наша команда SAM Racing Team приймає участь у етапах кубку світу та бореться за перемогу у індивідуальному та в командному заліку.

Діжон зустрів нас прохолодною погодою та мокрим асфальтом. Але для всіх умови однакові. Наша команда, у складі Анни Музики та Ольги Гришиної, вийшли на доріжку та продемонстрували свої спортивні напрацювання. Гонка була складною весь час йшла зміна лідера, зовсім скоро група, що вийшла на старт поділилася на основний та другий пак. У напруженій боротьбі до самого фінішу наші дівчата боролися зі своїми суперницями, cеред яких були представниці Франції, Німеччини, Словакії, Словенії, Польщі та Бельгії.

У загальному заліку кубку світу Анна Музика фінішувала зайнявши 7 місце, Ольга Гришина 14 місце.

Також у Діжоні, у цей самий час, проходив чемпіонат Європи серед майстрів Олександр Симоненко у своїй віковій категорії фінішував посівши 21 місце, прикре падіння в основній групі зашкодило спортивному розіграшу на фініші.

Серед юнаків у чемпіонаті Франції на дистанції 22 км Артур Гук посів 17 місце.

Вітаємо спортсменів з вдалими виступами на світовій арені. Бажаємо подальших перемог та віри в себе.