20170819_211540

IX Maraton Sierpniowy im.Lecha Walesy

Вітаємо переможців та призерів ІХ Марафону Серпневого ім.Леха Валеси, що відбувся 19 серпня 2017 року у місті Гданськ (Польща).

Команда SAM Racing Team Roller Club традиційно прийняла участь у найбільшому на території Польщі спортивному заході. Позитивна атмосфера панувала на PGE Arena Gdańsk, яка зібрала майже 1000 учасників на міжнародне спортивне свято.

Наші спортсмени виступали на дистанціях: 125 м, 250 м, 10.730 м, 21.230 м, 42.230 м.

На дистанції 125 метрів, у категорії Діти F, серед найменших дівчаток перше місце зайняла Софія Шевченко.

На дистанції 250 метрів, категорії Діти Е, серед хлопчиків у напруженій боротьбі перше місце посів Сергій Багрій.

Також Сергій Багрій та Марія Шевченко вперше приймали участь на дистанції Фітнес 10.730 метрів і показали чудові результати. Сергій у загальному заліку серед чоловіків зайняв 10 сходинку, а серед своїх однолітків першу. Марія у загальному заліку серед жінок зайняла 22 сходинку, а серед своєї вікової групи другу. Марина Вирлєєва також подолала цю дистанцію і в загальному заліку здобула 15 сходинку, а у своїй віковій групі першу.

На дистанції 21.230 метрів Тетяна Папулова зайняла 64 сходинку, а Володимир Папулов 70 сходинку серед 176 учасників, що вийшли випробувати свої сили.

На дистанції 42.230 метрів у категорії Open серед жінок через прикре падіння лише четверту сходинку посіла Єлизавета Білозерська, її було нагороджено кубком, а у своїй віковій категорії вона була другою. Ольга Гришина в загальному заліку посіла 10 місце, у своїй віковій категорії 4.

У категорії Open серед чоловіків 24 сходинку посів Артур Гук, у своїй віковій категорії 3. Олександр Симоненко у загальному заліку зайняв 25 місце, а у віковій категорії М40-49 його було нагороджено за перше місце кубком та медаллю найвищої проби.

Висловлюємо щиру подяку організаторам, спортсменам та вболівальникам за чудове свято спорту. Окрема подяка тренерському складу, що супроводжував та підготував наших чемпіонів і призерів.