yurmala-1-2015

Результати Юрмальського міжнародного фестивалю на роликах 2015

2 серпня 2015 року у місті Юрмала під патронатом Юрмальського міжнародного фестивалю на роликах відбувся марафон 43.5 км, у якому прийняли участь спортсмени SAM Racing team Roller Club.
В данних змаганнях участь приймали спортсмени з Латвії, Литви, Росії, Естонії, Польщі, Нової Зеландії, Німеччини, Бельгії, Білорусії та України.
Були запрошені імениті спортсмени світової команди Powerslide Matter World Team, а саме: Ferre Spruyt, Peter Michael, Felix Rajnien і серед жінок Katarina Rumpus.
Гарна погода сприяла гонці. Позитивний настрій панував на трасі біля концертного залу «Дзінтарі».
Наші спортсмени зайняли чотири призових місця. У загальному заліку серед жінок Анна Музика фінішувала другою поступившись чемпіонці Європи у марафоні Katarinі Rumpus три секунди на фініші. І у своїй віковій категорії FS2 серед жінок Анна Музика зайняла друге місце.
У своїй віковій категорії MS3 серед чоловіків Олександр Симоненко зайняв третю сходинку п’єдесталу.
У своїй віковій категорії MS6 серед жінок на дистанції 14 км Тетяна Папулова зайняла друге місце.
Висловлюємо щиру подяку організаторам та спонсорам.