kyiv-champoinship-2015

Відкритий чемпіонат міста Києва зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів та дітей

6 — 7 червня 2015 року на стадіоні «Економіст» КНЕУ під егідою Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків проходили офіційні змагання з роликового спорту – Відкритий чемпіонат міста Києва зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів та дітей. Незмінним організатором змагань виступив ТОВ „САМ ролер клуб” при підтримці спонсорів та партнерів: мережа магазинів спортивного спорядження „Драйв-Спорт Україна”, магазин роликових ковзанів та аксесуарів PROROLIKI, спорт клуб DOG та Миколи Грушевого.

Нагородження переможців та призерів змагання відбувалось за три перші місця в кожній віковій категорії за ґендерною диференціацією медалями і дипломами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації та цінними подарунками спонсорів.

Результати змагань

В рамках чемпіонату Києва відбулись міські змагання по роликовому спорту серед аматорів. В них прийняли участь діти 2010 р.н. і молодші та дорослі 1997 р.н. і старші.

Наймолодшому учаснику 3 роки, а найстаршому 55 років. Переможці та призери були нагороджені медалями, а всі учасники дипломами та подарунками.

Результати змагань серед аматорів

Дякуємо організаторам, спонсорам і партнерам, учасникам змагань, їх тренерам і батькам за участь у змаганні та популяризацію роликового спорту, пропаганду здорового способу життя в місті Києві.