Список учасників

ПІБ
Категорiя
Рік
Мiсто
Команда
acceptance-370
Музика Анна Вікторівна
Дорослі 1999 і старші
1989
Київ
SAM Racing Team
1
Назаров Кирилл
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2008
Киев
Dream School
1
Огризько Анна Дмитривна
Діти D 2012-2013
2012
Київ
Dragon roller Club
1
Зеленько Анна В'ячеславівна
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2010
Київ
Dragon roller Club
1
Мерхеж Палома Родріг
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2010
Київ
Dragon roller Club
1
Яздани-Фар Даниэль
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2002
Киев
Dream School
1
Малюкевич Юлия Игоревна
Діти А 2006-2007
2007
Минск
rollersport
1
Павліченко Соломія Володимирівна
Діти D 2012-2013
2012
Київ
Dragon roller Club
1
Філіппов Михайло Сергійович
Діти D 2012-2013
2012
Київ
Dragon roller Club
1
Малюкевич Ирина Викторовна
Діти А 2006-2007
2007
г.Минск, РБ
rollersport
1
Любенко Катерина
Діти D 2012-2013
2013
Київ
SUNRISE
1
Ганина Ульяна
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2007
Киев
SUNRISE
1
Голубих Варвара
Діти D 2012-2013
2013
Київ
Sunrise
1
Голубих Поліна
Діти D 2012-2013
2013
Київ
Sunrise
1
Ищенко Лина
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2003
Киев
SUNRISE
1
Сиволожский Артем
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2006
Киев
SUNRISE
1
Ганина Ульяна
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2007
Киев
SUNRISE
1
Гуцев Максим Андреевич
Кадети 2004-2005
2005
Минск
ProSkating Team Kids
1
Ткаченко Богдан
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2007
Киев
SUNRISE
1
Плотникова Дарья
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2006
Киев
SUNRISE
1
Постоногова Арина
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2009
Киев
SUNRISE
1
Жданов Степан
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2004
Киев
SUNRISE
1
Зайцева Екатерина
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2006
Киев
SUNRISE
1
Назаренко Денис
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2005
Киев
SUNRISE
1
Музыченко Артем
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2003
Киев
SUNRISE
1
Лісютіна Аліса Антонівна
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2010
Київ
Sunrise Centre
1
Жежера Аліса Андріївна
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2010
Київ
1
Сидоров Олександр Андрійович
Діти С 2010-2011
2010
Київ
Roller club Караван
1
Кропівенко Єлизавета
Кадети 2004-2005
2004
Київ
Центр Наші діти
1
Концевий Олексій Михайлович
Фітнес Діти B - хлопці та дівчата 2008-2009
2009
Київ
Dragon club
1
Головень Светлана Юрьевна
Діти В 2008-2009
2008
Беларусь
Rollersport.net
1
Коломієць Алевтина Максимівна
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2008
Київ
РК "Прогрес"
1
Кугейко Павел Дмитриевич
Діти В 2008-2009
2009
Минск
Роллер-школа Сергея Минина
1
Ярема Софія Василівна
Діти D 2012-2013
2012
Київ
Dragon roller Club
1
Шишкина Кира
Діти С 2010-2011
2010
Минск Беларусь
РШСМ
1
Шинкевич Игорь
Діти В 2008-2009
2008
Минск, Беларусь
Proskating
1
Григорьев Оскар
Діти В 2008-2009
2008
Минск, Юеларусь
Proskating
1
Хоменко Олександр Русланович
Фітнес Діти B - хлопці та дівчата 2008-2009
2009
Київ
SAM Racing Kids
1
Ксензик Денис Олексійович
Діти В 2008-2009
2008
Харків
Real roller club
1
Гальчук Іван
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2011
Буча
БРК "Колесо"
1
Попсуй Захар Дмитрович
Діти С 2010-2011
2011
Киев
1
Хоменко Вера-Ника Игоревна
Дорослі 1999 і старші
1995
Киев
SAM Racing Team
1
Семенов Володимир Єгорович
Діти А 2006-2007
2007
Київ
Роллерклуб Лідер
1
Репецька Світлана Вадимівна
Кадети 2004-2005
2004
Харків
Real Roller Club
1
Ванда Арсеній
Діти В 2008-2009
2008
Буча
БРК "Колесо"
1
Южда Марк
Діти В 2008-2009
2009
Буча
БРК "Колесо"
1
Калиновський Кирило Олексійович
Діти С 2010-2011
2011
Київ
Лідер
1
Щербак Катерина
Діти А 2006-2007
2006
Київ
"Лідер"
1
Щерба Даніель
Юніори 2000-2003
2002
Київ
"Лідер"
1
Шульга Вячеслав
Кадети 2004-2005
2004
Київ
"Лідер"
1
Цалко Неоніла
Діти А 2006-2007
2006
Київ
"Лідер"
1
Тимощук Маргарита
Діти С 2010-2011
2010
Київ
"Лідер"
1
Слободяник Олег
Діти С 2010-2011
2011
Київ
"Лідер"
1
Слободяник Ігор
Діти С 2010-2011
2011
Київ
"Лідер"
1
Семенов Володимир
Діти В 2008-2009
2008
Київ
"Лідер"
1
Савенко Ілля
Діти А 2006-2007
2006
Київ
"Лідер"
1
Руденко Анастасія
Діти В 2008-2009
2008
Київ
"Лідер"
1
Остапчук Михайло
Діти С 2010-2011
2010
Київ
"Лідер"
1
Орлюк Тимофій
Діти D 2012-2013
2012
Київ
"Лідер"
1
Калиновський Кирило
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2011
Київ
"Лідер"
1
Кабанова Анна
Кадети 2004-2005
2005
Київ
"Лідер"
1
Жембровська Надія
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2010
Київ
"Лідер"
1
Демиденко Вероніка
Діти А 2006-2007
2007
Київ
"Лідер"
1
Валеєв Дамір
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2010
Київ
"Лідер"
1
Буяло Євгенія
Фітнес Діти B - хлопці та дівчата 2008-2009
2008
Київ
"Лідер"
1
Лузакова Анастасія Владиславівна
Діти А 2006-2007
2007
Київ
PLSU
1
Лузаков Данило Владиславович
Діти А 2006-2007
2007
Київ
PLSU
1
Вакулюк Тимофій
Діти С 2010-2011
2010
Київ
"Лідер"
1
Афоніна Арина
Діти С 2010-2011
2010
Київ
"Лідер"
1
Алмазов Акім
Фітнес Діти B - хлопці та дівчата 2008-2009
2008
Київ
"Лідер"
1
Алексєнко Еліна
Кадети 2004-2005
2004
Київ
"Лідер"
1
Шкряда Микита Валерійович
Діти А 2006-2007
2006
Київ
PLSU
1
Ромас Денис
Кадети 2004-2005
2005
Киев
PLSU
1
Цицанюк Антон Михайлович
Діти А 2006-2007
2006
Київ
PLSU
1
Цицанюк Катерина Михайлівна
Діти С 2010-2011
2010
Київ
PLSU
1
Фіщук Дарья
Діти С 2010-2011
2010
Буча
БРК "Колесо"
1
Ткаченко Трофим
Діти С 2010-2011
2011
Буча
БРК "Колесо"
1
Демочко Діана Олександрівна
Діти А 2006-2007
2007
Харків
Real roller club
1
Піднебенна Вероніка Юріївна
Діти С 2010-2011
2011
Харків
Real roller club
1
Піднебенний Ігор Юрійович
Діти В 2008-2009
2009
Харків
Real roller club
1
Орєхова Маріям Романівна
Діти В 2008-2009
2009
Харків
Real roller club
1
Гук Карина Павлівна
Діти В 2008-2009
2009
Харків
Real roller club
1
Фролова Орина
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2011
Буча
БРК "Колесо"
1
Фролов Кирило
Діти В 2008-2009
2008
Буча
БРК "Колесо"
1
Тулянкін Денис
Дорослі 1999 і старші
1989
Буча
БРК "Колесо"
1
Радченко Анна
Діти В 2008-2009
2008
Буча
БРК "Колесо"
1
Почтарь Злата
Діти D 2012-2013
2013
Буча
БРК "Колесо"
1
Максименко Альбіна
Кадети 2004-2005
2005
Буча
БРК "Колесо"
1
Лісова Лілія
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2011
Буча
БРК "Колесо"
1
Кольга Михайло
Діти А 2006-2007
2007
Буча
БРК "Колесо"
1
Ковальчук Каталіна
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2011
Буча
БРК "Колесо"
1
Кірьяченко Андрій
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2010
Буча
БРК "Колесо"
1
Каширін Давид
Дорослі 1999 і старші
1995
Буча
БРК "Колесо"
1
Жовтан Максим
Діти D 2012-2013
2013
Буча
БРК "Колесо"
1
Єфремов Ілля
Діти D 2012-2013
2014
Буча
БРК "Колесо"
1
Гупало Анатолій
Діти С 2010-2011
2010
Буча
БРК "Колесо"
1
Григораш Дарья
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2011
Буча
БРК "Колесо"
1
Ванда Арсеній
Фітнес Діти B - хлопці та дівчата 2008-2009
2008
Буча
БРК "Колесо"
1
Бондаренко Назар
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2010
Буча
БРК "Колесо"
1
Шостак Мария Юриевна
Юніори 2000-2003
2000
Киев
SAM Racing Team
1
Костюченко Роман Андрійович
Діти D 2012-2013
2014
Киів
РК Прогресс
1
Ніколенко Демид Артемович
Діти А 2006-2007
2007
Харків
Real Roller Club
1
Клименко Борис Олегович
Діти D 2012-2013
2012
Киев
РК "Прогресс"
1
Арслан Атаджан
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2011
Киев
РК "Прогресс"
1
Дуганец Иван
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2011
Киев
РК "Прогресс"
1
Максимов Никита Андреевич
Діти D 2012-2013
2012
Киев
РК "Прогресс"
1
Стеценко Арина Александровна
Діти D 2012-2013
2012
Киев
РК "Прогресс"
1
Кузнєцов Віктор
Діти В 2008-2009
2008
Київ
SAM Racing Kids
1
Бабенко Ева Антонівна
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2010
Київ
Roller club Kaраван
1
Сизон Крістіна
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2011
Київ
SAM Racing Kids
1
Маринич Емілія
Діти В 2008-2009
2008
Київ
SAM Racing Kids
1
Бечко Данило
Діти С 2010-2011
2010
Ірпінь
SAM Racing Kids
1
Патока Аліса
Діти С 2010-2011
2011
Київ
SAM Racing Kids
1
Горук Арсеній
Діти С 2010-2011
2010
Київ
SAM Racing Kids
1
Золотухін Арсеній
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2010
Київ
SAM Racing Kids
1
Матвієнко Анна-Марія
Діти С 2010-2011
2010
Київ
SAM Racing Kids
1
Шавіт Ліор
Фітнес Діти B - хлопці та дівчата 2008-2009
2009
Київ
SAM Racing Kids
1
Багрій Сергій Олексійович
Діти В 2008-2009
2008
Київ
SAM Racing Kids
1
Сергієнко Дарина
Діти С 2010-2011
2010
Ірпінь
SAM Racing Kids
1
Гук Артур Валериевич
Дорослі 1999 і старші
2000
Киев
Сам роллер клуб
1
Чаленко Анастасія
Діти С 2010-2011
2010
Київ
SAM Racing Kids
1
Дудник Ярослава Романівна
Діти А 2006-2007
2006
Київ
SAM Racing Kids
1
Житник Поліна
Діти В 2008-2009
2008
Київ
SAM Racing Kids
1
Павленчик Юрій Миколайович
Діти В 2008-2009
2009
Київ
SAM Racing Kids
1
Кулик Назар
Діти А 2006-2007
2006
Ірпінь
SAM Racing Kids
1
Житник Аріна
Діти С 2010-2011
2011
Київ
SAM Racing Kids
1
Чеботарьов Назар Артемович
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2012
Київ
РК Прогрес
1
Сафонов Стефан Михайлович
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2012
Киiв
1
Безпала Соломія Тарасівна
Діти D 2012-2013
2013
Київ
клуб РК Прогресс
1
Фомічов Андрій Едуардович
Юніори 2000-2003
2002
Київ
PLSU
1
Яковин Дмитрий Ярославович
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2010
Киев
РК Прогресс
1
Тютюнник Іван Сергійович
Юніори 2000-2003
2003
Київ
SAM Racing Team
1
Венцковский Нестор Андреевич
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2009
Киев
РК Прогрес
1
Захарченко Валерія Олексіївна
Особливі Діти - хлопці та дівчата
2013
Київ
РК " Прогрес "
1
Дзендзелюк Данил
Діти С 2010-2011
2010
Київ
ПЛСУ
1
Висоцька Ірина
Діти А 2006-2007
2006
Київ
ПЛСУ
1
Варница Артем
Діти В 2008-2009
2008
Київ
ПЛСУ
1
Щетина Ральф
Діти В 2008-2009
2008
Київ
ПЛСУ
1
Верба Ярослав
Діти В 2008-2009
2009
Київ
ПЛСУ
1
Булах Кіра
Діти В 2008-2009
2009
Київ
ПЛСУ
1
Сачко Ева
Діти В 2008-2009
2009
Київ
ПЛСУ
1
Кривошея Анастасія
Діти В 2008-2009
2009
Київ
ПЛСУ
1
Власенко Марія
Діти В 2008-2009
2009
Київ
ПЛСУ
1
Шаповалова Марія
Діти С 2010-2011
2010
Київ
ПЛСУ
1
Половиця Ольга
Діти С 2010-2011
2010
Київ
ПЛСУ
1
Білоткач Михайло
Діти С 2010-2011
2010
Київ
ПЛСУ
1
Корольов Никита
Діти С 2010-2011
2010
Київ
ПЛСУ
1
Сокрута Марк
Діти С 2010-2011
2010
Київ
ПЛСУ
1
Кривошея Олександра
Діти С 2010-2011
2011
Київ
ПЛСУ
1
Ольховець Софія
Діти D 2012-2013
2012
Київ
ПЛСУ
1
Шумовецький Георгій
Діти D 2012-2013
2012
Київ
ПЛСУ
1
Шевченко Софія Олегівна
Діти С 2010-2011
2011
Київ
SAM Racing Kids
1
Шевченко Марія Олегівна
Діти В 2008-2009
2008
Київ
SAM Racing Kids
1
Гришина Ольга Володимирівна
Дорослі 1999 і старші
1995
Київ
"САМ Рейсінг Тім" ролер клуб "
1
Горова Маргарита Ігорівна
Фітнес Діти С - хлопці та дівчата 2010-2011
2010
Київ
Sam Roller
1
Шуркунова Олександра Євгенівна
Дорослі 1999 і старші
1999
Київ
SAM Racing Team
1
Симоненко Олександр Михайлович
Дорослі 1999 і старші
1968
Київ
SAM Racing Team
1
скачать список