Maraton-Sierpniowy-1-2015

VII Maraton Sierpniowy

22 серпня 2015 року відбувся VII Maraton Sierpniowy в місті Гданськ, що у Польщі.Команда SAM Roller Club Racing Team традиційно прийняла участь у данному заході.Позитивна атмосфера панувала на PGE Arena Gdańsk, яка зібрала майже 1000 учасників на міжнародне спортивне свято.

Наші спортсмени виступали на дистанціях: 1.000, 10.000, 21.000, 42.000 метрів.

На 1.000 метрів у категорії С серед хлопців Федір Хоменко зайняв четверте місце, для якого це перші міжнародні змагання. Також Федір приймав участь у першому в житті півмарафоні і подолав його за 51 хвилину.

У півмарафоні (21 км) Ілля Алексєєнко зайняв 11 місце в загальному заліку з результатом 43.21 та четверте серед хлопців у своїй віковій категорії Кадети.

У категорії Фітнес на 10 км у загальному заліку Володимир Папулов зайняв 14 місце серед чоловіків. У цій же категорії у загальному заліку Тетяна Папулова зайняла 75 місце із 119 учасників.

У марафонській дистанції 42 км наші спортсмени тричі піднімались на сходинки п’єдесталу.

Серед жінок категорії Open у напруженій фінішній боротьбі з володаркою Кубку світу 2013 Aleksandra Goss Анна Музика завоювала срібну медаль з різницею у результаті в одну секунду.

У цій же категорії Єлизавета Білозерська зайняла 3 місце і отримала бронзову медаль.

Серед чоловіків у категорії М40 Олександр Симоненко зайняв другу сходинку п’єдесталу.

Але на цьому свято не закінчилося. Організатори змагань, вже в котре проводили святкову лотерею серед учасників змагань. Щасливим володарем 1000 злотих за розіграшем лотереї став Ігор Щепілов.

Федір Хоменко отримав захистне спорядження та шолом.
Олександр Симоненко став володарем нової рами від компанії Maple.

Висловлюємо щиру подяку організаторам та особам, що допомогли нам потрапити на це наймаштабніше свято роликового спорту у Польщі. А саме Jerzy Pisarek, Wojtek Hartmund та Bartek Pisarek. Окрема подяка спонсорам за чудову лотерею та цінні подарунки.