DSC_1735

Вітаємо чемпіонів та призерів чемпіонату України 2017 року!

23-26 червня в м. Києві на стадіоні Економіст під егідою Української федерації роликового спорту за
підтримки Міністерства молоді та спорту України пройшов чемпіонат України зі швидкісного бігу на
роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів та дітей.

Вітаємо спортсменів SAM Roller Club Racing Team, що стали чемпіонами та призерами України 2017
року за сумою багатоборства:

серед дорослих – Симоненко Олександр виборов першу сходинку п’єдесталу; Музика Анна у
напруженій боротьбі одержала золоту медаль, Білозерська Єлизавета посіла другу сходинку
п’єдесталу;

серед юніорів – Шостак Марія завоювала золоту медаль, Шуркунова Олександра одержала бронзову
медаль;

серед Дітей А – Білозерська Катерина посіла друге місце, Ткач Єлизавета зупинилася на третій
сходинці п’єдесталу;

серед Дітей С – Житник Поліна завоювала срібну медаль, Шевченко Марія через прикре падіння
посіла третє місце;

серед Дітей Д – Бечко Данило завоював золоту медаль; Чаленко Анастасія одержала бронзову