winter-cup-1stage-2015

Зимовий Кубок SAM Roller Club 1-й етап

Київська міська незалежна федерація роликового спорту всіх видів та напрямків запрошує на традиційні змагання зимового періоду, незмінним організатором яких є ТОВ „САМ рейсінг тім” ролер клуб”.

Зимовий Кубок SAM Roller Club зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів, дітей старшої вікової групи складається з трьох етапів, які відбудуться 21 грудня 2014 року, 25 січня та 15 лютого 2015 року.

На кожному з етапів будуть визначатись переможці та призери в кожній віковій категорії за ґендерною диференціацією по сумі балів, набраних на двох дистанціях (короткій та довгій). За остаточними результатами трьох етапів розігрується Кубок та цінний приз.

Увага! В категорії Новачки змагаються діти лише на фітнесових роликових ковзанах з діаметром коліс не більше 84 см. При бажанні, вони можуть брати участь у наступних етапах змагань у категоріях за своїм віком. В такому випадку, бали нараховані учаснику на І етапі не враховуються в загальну суму балів за триі етапи змагань.

Запрошуємо всіх бажаючих спортсменів та любителів роликового спорту прийняти участь та показати свої досягнення!

Регламент змагань

Результати